Мати більше ніколи не обійме свого сина: на війні героїчно загинув боєць із Дніпропетровщини

Сьогодні, 26 грудня повідомили жахливу звістку: 10 грудня в районі Бахмуту на Донеччини отримав поранення, несумісне з життям, бойовий медик Ігор Володимирович Дубовик. Ворожий обстріл обірвав життя воїна із Жовтих Вод. Про це повідомили в інформаційному порталі Жовтоводської міськради, передає Дніпровська панорама

Народився воїн 18 жовтня 1971 року в Жовтих Водах, закінчив середню загальноосвітню школу №10 та вирішив обрати робітничу професію. У 1990 році закінчив СПТУ №35 за спеціальністю «електрик». Понад 15 років трудового шляху Ігоря Володимировича Дубовика були нерозривно пов’язані з ДП «СхідГЗК». Він працював машиністом газодувних машин дільниці основного виробництва сірчанокислотного цеху ГМЗ.

\6 вересня Ігор Володимирович був призваний на військову службу на підставі Указу Президента України «Про мобілізацію», пройшов підготовку у навчальному центрі. Після здобуття військово-облікової спеціальності служив на посаді бойового медика взводу протитанкових керованих ракет стрілецького батальйону Збройних Сил України.

Перебуваючи у місцевостях, де точаться найзапекліші бої, Ігор Володимирович не втрачав сили духу, залишався вірним військовій присязі, гідно виконував усі поставлені завдання, підтримував побратимів, завжди поспішав на допомогу. Його поважали, з ним радилися. 10 грудня в районі населеного пункту Бахмут Донецької області під час виконання бойового завдання, у бою за нашу Батьківщину, в результаті мінометного обстрілу, Ігор Володимирович Дубовик отримав поранення, несумісне з життям, — пишуть у спільноті. 

У Ігоря Володимировича залишилася мати – Ганна Максимівна та сестра Оксана. Прощання з Ігорем Дубовиком відбудеться 27 грудня о 10:00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654рр.

Редакція Дніпровської панорами висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять герою-захиснику!

Читайте також: У Максима залишилась дружина та 4-місячний син Єгор. Дніпропетровщина втратила Героя-захисника