Для святкового настрою: у Дніпрі трамваї й тролейбуси прикрасили по-новорічному (Фото)

Уже декілька років поспіль комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» на період новорічних свят прикрашає трамваї й тролейбуси для створення святкового настрою пасажирам. Цього року попри непрості часи і роботу електротранспорту у неповноцінному режимі підприємство теж прикрасило рухомий склад. Салони оздобили новорічними наліпками, іграшками, енергоощадними гірляндами, повідомляє Дніпровська панорама.

3 (9)

снег

16

Нині електротранспорт, на жаль, через відомі усім причини (відключення електропостачання) не курсує  у стабільному повноцінному режимі. Попри це для створення святкового настрою нашим пасажирам підготували новорічні трамваї і тролейбуси у складі технічних рейсів, які виконуються зранку і ввечері. Їх прикрасили у новорічній тематиці, — розповів провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Микита Керенцев. 

4 (12)7 (8)

Водійка тролейбуса Ольга Ломоносова працює у святковому образі Снігуроньки і розповідає: «Пасажири радісно і по-доброму реагують, фотографують прикрашений тролейбус, а на зупинках — дякують за створення святкового настрою у такі непрості часи і висловлюють компліменти. А нам, персоналу, приємно чути відгуки наших задоволених пасажирів. Ще одна родзинка наших рейсів  — на кінцевих зупинках вмикаємо відому пісню «Щедрик»».

12 (3)168 (11)3 (9)9 (5)1 (8)