Місяць посилених тренувань та неймовірний виступ перед молоддю: у Дніпрі учасниці УТВ долучились до обласного чемпіонату з черлідингу

Учасниці Університету третього віку місяць посилено тренувалися, аби продемонстрували свої уміння з черлідингу на обласному чемпіонаті з цього виду спорту. Він пройшов у Дніпрі. Ще місяць тому Ірина Іващенко навіть гадки не мала, що таке черлідинг, а сьогодні демонструє основні рухи цього виду спорту. Жінка каже, що у вересні долучилась до лав УТВ і одразу пішла на черлідинг, бо любить пробувати щось нове, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на Дніпро ТВ.

черлідинг

Я ніколи не чула таку назву, і мені стало цікаво, тож пішла на цей напрям. Взагалі, не люблю сидіти вдома, навпаки, вважаю, що треба займатись спортом. Тож вже місяць ходжу на чрелідинг. В нас дуже добра і класна команда. Ми готувались до цього  чемпіонату місяць: по два рази на тиждень збирались та відточували кожен рух, - прокоментувала учасниця УТВ Ірина Іващенко.

черлідинг

На відміну від пані Ірини, Наталя Величко у родині УТВ понад 5 років. За цей час багато чого перепробувала, але найбільше подобається плейстік, вивчення англійської та польської мов, а також черлідинг.

черлідинг

Місяць тому я спробувала чрелідинг, і мені дуже подобається, адже я люблю рухливі заняття. Це дуже красивий вид спорту, і коли мої онучки побачили, як я танцюю, сказали, що ні в кого в класі таких бабусь, як я, немає. До цього я бачила лише, як дівчата молоді займаються, а щодо бабусь, побачила вже на власному прикладі, - прокоментувала учасниця УТВ Наталя Величко.

черлідинг

Різниця між тренуванням молодого покоління та представників елегантного віку є, каже тренерка з чирлідингу Вікторія Захарченко. Проте запал та жага до вивчення нових елементів чирлідингу в учасників УТВ ні чим не відрізняється від запалу молоді.

черлідинг

Звісно, довелось адаптувати навантаження, адже я більше звикла тренувати дітей. Але всі дуже стараються, і це дуже радує. Звісно, коли мені запропонували тренувати дівчат 60+,  я здивувалась, але спробувати наважилась. І вийшло дуже круто та цікаво, бо дівчата, не дивлячись на вік, енергійні та запальні. Гадаю, що сьогодні вони дадуть жару молодому поколінню, - прокоментувала Вікторія Захарченко.

черлідинг

В обласному чемпіонаті з черлідингу брало участь 4 команди з Університету третього віку, а це 80 учасниць. І хоча виступ сьогодні був показовий, але вони вже готуються до справжнього чемпіонату, де будуть змагатись за першість.

черлідинг

Вони виступали в категорії «мастерс», і сьогодні це був для них дебют на сцені. Сподіваємось, що сьогодні вони надихнули молодь і довели, що навіть після 60-ти життя не закінчується, і можна продовжувати займатись улюбленою справою. А також маємо надію, що цим виступом вони надихнули і своїх колежанок. Нині ж готуємось до справжніх змагань, які пройдуть вже цієї зими, - прокоментувала головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець.

черлідинг

Нагадаємо, раніше ми писали: Вітаміни не для всіх: супермаркети в Дніпрі дивують новими цінами на банани, лимони та виноград