Не робіть цього: 3 дні тижня, коли не можна мити голову

Згідно з народними прикметами, існують дні тижня, коли краще не чіпати локони. І якщо ви не розумієте, чому сьогодні не можна мити голову або заборонено було це робити вчора, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Уніан.

У які дні тижня не можна мити голову - точний список

Наші бабусі вірили, що очищення волосся в невдалу дату призведе до фінансових втрат, хвороб, розлучень і багатьох інших невдач. Саме тому з покоління в покоління передавався графік, якому потрібно слідувати точно, щоб не накликати на себе біду.

  • чому не можна мити голову в понеділок - втратите хороші ідеї, порушите плани, забудете важливу інформацію;
  • чому не можна мити голову в п'ятницю - розлучитеся з коханою людиною або сильно посваритеся, отримаєте собі суперницю;
  • чому не можна мити голову в неділю - опинитеся у фінансовій ямі, втратите гроші або роботу, виженете удачу.

Також забобони свідчать, що категорично заборонено мити волосся перед важливими нарадами, зустрічами, іспитами або святами, інакше голова буде "порожньою".

Чому не можна мити голову в четвер і середу

Насправді, як такої заборони на ці дні немає - два дні в середині тижня вважаються нейтральними. Якщо локони вже потребують очищення - сміливо робіть це, не мучтеся. Але в разі, коли ви можете потерпіти, не питайте Google про те, чому не можна мити голову в середу - просто дочекайтеся вдалого дня.

Також важливо зрозуміти, чому не можна мити голову ввечері. Як мінімум, з логічних міркувань - лягаючи спати з мокрим волоссям, вранці ви прокинетеся з "гніздом" на голові. Друга причина більш серйозна - якщо в квартирі присутні протяги, то без руху вночі ви можете застудитися, а це вже точно не той результат, який хотілося б отримати.

У які дні тижня краще всього мити голову

Вважається, що вівторок і субота - найбільш сприятливі дні для банних процедур. Вони не тільки дозволяються, але й активно заохочуються - в ці дати сила природи і Землі особливо велика, тому люди, які миються за правилами, відчувають себе краще. Якщо ви запам'ятаєте цю інформацію, а також будете слідувати правилу, то побачите, що незабаром знайдете щастя, любов, міцне здоров'я і відсутність проблем в житті.

Нагадаємо, раніше ми писали

Місячний календар стрижок на червень 2023. Коли не можна стригтись