Непоправна втрата. У Дніпрі передчасно пішла з життя відомий лікар, педагог та чудова людина Наталія Чередниченко

Передчасно пішла з життя доцентка кафедри онкології і медичної радіології ДДМУ Наталія Чередниченко. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на власні джерела.

Для всіх, хто знав Наталю, ця звістка стала страшною. Це велика непоправна втрата.

З глибоким сумом повідомляємо, що 7 травня 2024 р. пішла з життя прекрасна молода жінка, чудова лікарка і педагогиня Наталія Чередниченко.

Наталія Олексіївна Чередниченко – кандидатка медичних наук, доцентка кафедри онкології і медичної радіології, лікарка вищої кваліфікаційної категорії з променевої діагностики. Член асоціації радіологів України, Європейської асоціації радіологів (ESR), асоціації рентгенологів України.

Працювала на кафедрі онкології і медичної радіології ДДМУ з 2016 року, відповідала за радіаційну безпеку та радіаційний контроль, лікувальну та наукову роботу кафедри.

26 лютого 2020 року вона захистила кандидатську дисертацію.
1 лютого 2022 року Н. О. Чередниченко присвоєне вчене звання доцента.

Наталія Олексіївна неймовірно любила життя, користувалася повагою колег, студентів та пацієнтів, самовіддано й багато працювала як лікар і педагог.
Професорсько-викладацький склад ДДМУ, численні колеги, учні та друзі висловлюють найщиріші співчуття рідним та близьким Наталії Чередниченко. Світла пам`ять про неї зберігатиметься в наших серцях, - написали в повідомленні колеги.


 
сіс

Редакція сайту Дніпровська порадниця висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, раніше ми писали

Велика втрата: у Дніпрі пішов з життя відомий вчений