Понад 1000 учасників із майже 20 країн світу: Дніпро приймає престижний міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра 2018»

Дніпро приймає Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра 2018». Захід проводиться у рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». Цього року у межах триденного турніру, який стартував 8 грудня, організовано відкриті всесвітні змагання з танцювального спорту. Їхніми учасниками стали танцівники, тренерські бригади та судді з понад 20 країн світу, зокрема Австрії, Італії, Франції, Німеччини, Китайської Народної Республіки, Туреччини, Грузії, Болгарії, Румунії, Ізраїлю, Албанії, України та ближнього зарубіжжя. 
«Вся європейська танцювальна спільнота розуміє, яким важливим є захід такого рівня для будь-якої країни. І те, що до Дніпра приїхало стільки учасників з такої великої кількості країн, свідчить про великий авторитет змагань. Для міста це престижно. Крім того, Дніпро – це місто, у якому вміють цінувати мистецтво та красу, і ми хочемо це показати», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.
На турнірі свою майстерність демонструють спортсмени з топ-50 міжнародного рейтингу. Також у межах кубка представлено близько 45 танцювальних категорій: від наймолодших (діти 5-7 років) – до найстарших (сеньйори від 35 років). Загалом у Міжнародному турнірі зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра 2018» беруть участь понад 1000 спортсменів. Уперше в цьому році на конкурсі представлені Камбоджа, Бразилія та Сполучені Штати Америки.
«Раніше у змаганнях ніколи не брали участі представники цих трьох країн. Цього року спортсмени з Камбоджі, Бразилії та США приїхали до нас, і це можна вважати досягненням всіх 18 попередніх років нашої роботи. В тих умовах, у яких опинилася наша країна сьогодні, влаштувати такий красивий турнір дуже складно, але можливо», – розповів організатор «Кубка Станіслава Шкляра 2018» Олег Петровський.