Порізали на метал та кинули: у Кам'янському кум мера Білоусова продає легендарний завод

У Дніпропетровській області кум мера Кам'янського Андрія Білоусова виставив на продаж легендарне підприємство "Кам'янський авторемзавод". Раніше це підприємство було навмисно збанкрутоване та викуплено з власності міста за справжні копійки. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на видання 49000.

Андрій Білоусов та його кум Олександр Іванов за 5 років не змогли нічого зробити із заводом, окрім як вирізати метал та довести його до цілковитого занепаду.

Завод Каменское

На території підприємства знаходяться адміністративна 4-поверхова будівля загальною площею 4000м2, що має зовнішню теплоізоляцію; цехові споруди площею від 1000 до 7000 м², висотою від 7 до 12м; складські приміщення та цехові споруди площею від 50 до 3000 м².

Підприємство при належному управлінні могло б стати одним із провідних у галузі оборони у такий важкий для країни час. Його приміщення та обладнання якнайкраще підходять для ремонту військової техніки і розташовані в прифронтовій області, що дуже спростило б логістику нашим захисникам. Але ні Білоусова, ні його кума такі можливості не цікавлять, адже там важче вкрасти бюджетні гроші.

Все це належить матері Олександра Іванова – Валентині Гаврилівні, як і кілька десятків інших фірм Білоусова-Іванова, якими вони виводять гроші з міського бюджету Кам'янського.

Крім заводу Іванов також розпродає кілька дрібніших об'єктів, які так само були виведені з власності міста до його рук.