Робота дитячих садочків у Дніпрі: скільки вже відкрито

У Дніпрі продовжують поступово відкривати дитячі садочки. Мати облаштоване найпростіше укриття — головна умова роботи дошкільного закладу в очному режимі, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

На сьогодні у місті вже працюють 28 садків та 7 дошкільних підрозділів у закладах загальної середньої освіти. До кінця цього місяця планують відкрити 47 дитсадків. З дошкільними відділеннями їх буде 54.

укриття в дітсадках Дніпро

Дитячий садок № 90, що на лівобережжі, працює  другий тиждень.

укриття в дітсадках Дніпро

Проінспектувала організацію освітнього процесу там заступниця начальника  управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Олена Яковенко:

укриття в дітсадках Дніпро

Переконалися, що в укритті облаштовано все як годиться. Є все необхідне для безпечного перебування тут діток. Працюють санвузли, є запаси води. Облаштовано і куточок роботи психолога. Так зійшлось, що була повітряна тривога. Побачили, як організовано дозвілля діток в укритті. Після закінчення тривоги малеча разом із вихователями повернулася до своїх груп на заняття. Продовжуємо поступово відкривати у місті дитсадки.

У садочку працюють групи короткотривалого перебування з 08:30 до 12:30.

укриття в дітсадках Дніпро

Дітки із задоволенням приходять до садочка. Вони з нетерпінням чекали відкриття, зустрічі одне із одним. Під час повітряних тривог усі гуртом спускаємося до укриття. Цей процес у нас організовано у формі гри, аби діткам не було тривожно. Там продовжуємо займатися дидактичними, рухливими іграми, — розповідає вихователька Світлана Слобода.

Практична психологиня дитсадка Юлія Разоренова додає:

укриття в дітсадках Дніпро

У цілому дітки спокійно сприймають повітряні тривоги. Однак є деякі, у кого є певна тривожність. У таких випадках гарно спрацьовують  арттерапевтичні методи. Дітки займаються з глиною, пластиліном, кінетичним піском, розфарбовують. Це допомагає зменшити у них емоційну напруженість.

Також раніше ми писали Головний диригент дніпровської опери: про творчий шлях, президентський оркестр та особисте (ексклюзивне відео)