Робота кипить: у Дніпрі продовжують аварійні ремонти покрівель (Фото)

У Дніпрі тривають ремонти аварійних покрівель міста. Наразі робота кипить у дев’ятиповерхівці по вул. Калиновій, 1. На балансі КП «Жилсервіс-5» знаходяться три під’їзди. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на Дніпровську міську раду.

Начальник Дніпро

«Один під'їзд – 300 кв.м.  Замість старого шиферу зробимо дах із профнастилу, уклавши і гідробар’єр як захист від протікань. Якщо не завадять погодні умови, наступного тижня все завершать», - уточнює начальник дільниці Індустріального району КП «Жилсервіс-5» Володимир Тітов.

Мешканець будинку

Радіє ремонту мешканець будинку по вул. Калиновій, 1 Володимир Куц:

«Дуже аварійна покрівля була, ремонту не було з тридцять років. Ми написали звернення до міського голови Дніпра Бориса Філатова, швидко відреагували й от, бачу – робота йде. Дякую!».

Єгор Худяков

Ремонт покрівлі є однією з основних аварійних робіт у будинках, уточнює представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков:

«Від початку року вже з оновленими дахами 89 житлових будинків, ще робитимуть у 20 до кінця року, все  залежитеме від погодних умов».

Ремонт даху Дніпро

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі перевірили готовність перевізників Дніпра до відключень електроенергії.