Скоротять на 30%. У Дніпрі зміни в роботі транспорту та вуличного освітлення, подробиці

У Дніпрі сьогодні, 8 травня, відбудуться зміни в роботі громадського транспорту. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

Як буде працювати громадський транспорт в Дніпрі 

У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання обленерго з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%. Також у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху або припинення руху за маршрутами. Увесь електротранспорт переведено на оперативний режим роботи.

В зв'язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено работу автобусного транспорту.

Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів, просимо всіх мешканців міста у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії.

Як буде працювати вуличне освітлення в Дніпрі 

Також місто змушене включати зовнішнє освітлення в скороченому режимі. Від 8 травня з 21-00 до 24-00 буде працювати лише 30 відсотків світильників по всьому місту, окрім мостів. Такі дії зменшать навантаження на енергосистему нашої країни. Роботу зовнішнього освітлення в повному режимі буде відновлено одразу ж після покращення ситуації в енергосистемі країни.
Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів, просимо всіх мешканців міста у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії. Дякуємо за розуміння!

Нагадаємо, раніше ми писали

Дніпропетровська філія "Газмережі" зробила заяву по електронних рахунках за розподіл газу у травні