У Дніпрі Аліна і Сашко шукають маму і батька. Допоможіть цим дітям

Сашко і Аліна. Це брат і сестра, які понад усе в життя мріють про татка і маму, щоб у них була дружня родина, повідомляє Дніпровська панорама.

Тим часом ми продовжуємо працювати над тим, щоб у кожної дитини, що виховується в центрах підтримки дітей та сімей, була своя турботлива родина і затишна домівка! Вдячні, що ви, наші підписники, допомагаєте нам у цьому своїми вподобайками, репостами та коментарями!

Сьогодні представляємо вам прекрасних Олександра та Аліну.

15-річний Сашко

15-річний Сашко – позитивний хлопець, що завдяки своїй комунікабельності, доброзичливості, почуттю гумору швидко знайшов друзів у центрі. В колективі він не претендує на роль лідера, але користується авторитетом. Сам також виявляє повагу до дорослих, проявляє ініціативу в спілкуванні, пропонує допомогу. 

Його добрий характер заслужив і любов малюків, про яких Саша залюбки піклується.

Юнак займався боксом та баскетболом, то ж має гарну фізичну форму. Про її підтримку не забуває: щоранку робить зарядку, бігає, займається на турніках, грає в футбол, волейбол.

А ще цей парубок дуже любить куштувати борщ, смажену картоплю і піцу. Попри спортивні захоплення, він мріє стати кухарем-кондитером і  практикує навички в центрі, допомагаючи в приготуванні страв.

Свою сестричку Олександр обожнює: охоче збирає її до школи, навіть робить їй зачіски та заплітає косички, переживає, оберігає. 

ОСК – 0456256 

8-річна Алінка

Недивно, що з таким ставленням 8-річна Алінка відчуває себе справжньою принцесою. 

Дівчинка йде на контакт із дорослими, має багато друзів серед дітей. За прикладом брата, доброзичлива, агресію не виявляє, а в конфліктних ситуаціях намагається домовлятись та іти на компроміс.

Аліна рухлива, активна, дуже любить кататись на самокаті, велосипеді. В іграх використовує м’ячі, обручі, скакалки, мріє займатися гімнастикою.

Дитина творча: любить співати, танцювати, малювати. Що не менш важливо, дуже бережно ставиться до своїх речей, іграшок. Її улюблений ведмедик – немов дитя, до якого Аліна проявляє турботу та ніжність, укладає спати, розповідає казки.Вона уміє організувати сюжетно-рольові ігри з ляльками, залучити до ігор подружок.

ОСК - 0456281

Цих двох, окрім родинних стосунків, надзвичайно гуртує ще й спільна мрія – мати сім’ю, що буде їх любити, поважати, допомагати і підтримувати на життєвому шляху. 

Це зворушливе прагнення просто не може залишитися нездійсненим! Давайте допоможемо Сашку та Аліні!

Нагадаємо, раніше ми писали

У Нікополі бабуся не залишає зруйнований будинок через свого собаку. Вони мешкають під ворожими обстрілами