У Дніпрі розгорнуто пунк для ночівлі постраждалих від ракетного удару

Пункт для ночівлі постраждалих внаслідок ракетної атаки на Дніпро 29 грудня розгорнуто у школі № 62 (вул. Будівельників, 26). Він вмістить 80 людей, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова виплачують матеріальну допомогу містянам, які залишились без житла або у кого воно частково зруйноване внаслідок ракетних обстрілів рф. 

Щоб отримати матеріальну допомогу на відновлення будівлі чи споруди, необхідно звернутися до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Після його отримання власник помешкання може звернутися до департаменту соціальної політики ДМР. 

Матеріальну допомогу надають, щоб відновити помешкання до придатного стану. Ми можемо надати її на заміну вікон, дверей. Матеріальна допомога не передбачає відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо, – зазначила Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР.

Також відповідно до постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 власник пошкодженого/зруйнованого житла може звернутись по державну допомогу за програмою е-відновлення через застосунок «Дія».

Детальна консультація – у департаменті соціальної політики ДМР за телефонами: (068) 913 46 88, (095) 415 18 54. 

Нагадаємо, у звʼязку з ракетним ударом росії по Дніпру завтра, 30 грудня, у місті оголошено день жалоби

З метою вшанування памʼяті жертв сьогоднішнього ракетного удару у день трауру приспустять Державні Прапори України на будівлі Дніпровської міськради, будинках і спорудах комунальних підприємств та установ.