Трамвай № 1 і тролейбус "кільце Б" у Дніпрі тимчасово призупинить роботу

У Дніпрі із завтрашнього дня, 18 листопада, заплановані зміни в роботі громадського транспорту. Що треба знати дніпрянам і як планувати маршрут завчасно. Про це повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Зміни транспорту з 18 листопада по 15 грудня 

У Дніпрі з 18 листопада по 15 грудня через ремонт аварійного трамвайного переїзду на перехресті просп. Дмитра Яворницького та вул. Михайла Грушевського у Дніпрі діятимуть зміни у русі транспорту. На весь період виконання робіт трамвайний маршрут № 1 призупинить рух, натомість відновиться робота трамвая № 7 «Вокзал – УДУНТ». Тролейбус «кільце А» працюватиме у посиленому режимі, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Також з 18 по 25 листопада працюватиме тимчасовий трамвайний маршрут № 1-К («Вокзал – вул. Центральна»). З 26 листопада по 15 грудня – тимчасовий тролейбусний маршрут № 1-К («Вокзал – пл. Героїв Майдану»).

Де перекроють рух автомобілям

З 18 листопада по 3 грудня його буде перекрито по смугах:

  • просп. Дмитра Яворницького у напрямку вокзалу;
  • вул. В’ячеслава Липинського від вул. Харківської до просп. Дмитра Яворницького (ТК «Пасаж»).

зміни руху транспорту

Зміни у русі громадського транспорту

  • тролейбус «кільце Б» призупинить рух;
  • тролейбусні маршрути № 1 та № 4 буде скорочено до пл. Героїв Майдану;
  • автобусні маршрути № 87-Б, 101-А, 146-Б та 157-А в напрямку залізничного вокзалу курсуватимуть в об’їзд ремонту за схемою «просп. Дмитра Яворницького – вул. Гоголя – вул. Святослава Хороброго – вул. Андрія Фабра – просп. Дмитра Яворницького». Далі – за маршрутом;
  • автобусні маршрути № 124-А та № 136 в напрямку правого берега об’їжджатимуть за схемою «Центральний міст – вул. Князя Володимира Великого – вул. Володимира Мономаха – вул. Короленка – просп. Дмитра Яворницького». Далі автобус № 124-А рухатиметься згідно з маршрутом, а автобус № 136 – праворуч на вул. Михайла Грушевського, звідти – за маршрутом.
  • автобусні маршрути № 91, 136-А, 151-А курсуватимуть за схемою «Новий центр – вул. Королеви Єлизавети ІІ – вул. Європейська -  вул. Князя Володимира Великого – вул. Володимира Мономаха – вул. Короленка – просп. Дмитра Яворницького – вул. Михайла Грушевського», далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – без змін.

Рух автомобільного транспорту планують відкрити 4 грудня.

Троллейбус Днепр

Шановні пасажири та водії, будь ласка, враховуйте зміни, стежте за дорожніми знаками та обирайте альтернативні маршрути.