У Кривому Розі суд виправдав чоловіка, який вбив підлітка

У Кривому Розі суд виправдав чоловіка, який вбив неповнолітнього хлопця. Дії підсудного визнали самозахистом. Про це повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на інформацію Тернівського райсуда Кривого Рогу.

Чоловіка звинувачували у скоєнні умисного вбивства та умисного тяжкого тілесного ушкодження. Як встановило слідство, він погрожував розправою своїй дружині, але передумав на неї нападати й лише розбив вікна у її квартирі.

Після цього на чоловіка напали четверо озброєних хлопців, які були знайомими сина потерпілої. У процесі бійки чоловік вдарив ножем у груди неповнолітнього нападника, поранення виявилося смертельним. Ще один з підлітків отримав поранення. Сам обвинувачений був поранений двома кулямиі - у плече та живіт.

Тернівський районний суд виправдав громадянина Д. у справі умисного вбивства та умисного тяжкого тілесного ушкодження, оскільки в діях обвинуваченого не було складу цих злочинів.

Але суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 129 ч.1 Кримінального кодексу України (погроза вбивством), і призначив покарання у виді двох років обмеження волі.

   З урахуванням строку тримання під вартою один день за два дні обмеження волі, який обвинувачений вже провів за ґратами, суд ухвалив, звільнити обвинуваченого з під варти, скасувавши запобіжний захід – тримання під вартою та звільнив від відбування призначеного покарання, - йдеться у повідомленні суду.

Цивільний позов потерпілих щодо стягнення 50 000 гривень майнової та 1 000 000 гривень моральної шкоди, суд залишив без розгляду.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині 16-річний сирота вбив та згвалтував пенсіонерку.