У Нафтогазі відбулись зміни для споживачів. Як заплатити за блакитне паливо

Незабаром українцям прийдуть нові платіжки за комунальні послуги. Цього місяця важливо знати про деякі зміни у способі оплати рахунків за газ. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на газопостачальну компані. “Нафтогаз”.

У повідомленні мова йде про те, що тепер заплатити за газ буде набагато простіше. Простіше кажучи, при онлайн-оплаті за газ на сайті компанії не потрібно вказувати номер особового рахунку.

Як заплатити за газ дистанційно

Тепер для здійснення онлайн-плати за газ потрібно лише перейти на сайт gas.ua та вказати свою адресу проживання. Після цього сплатити рахунок можна буде в один клік.

Альтернативні способи оплати газу

Щоб заплатити за газ, не виходячи з дому, можна скористатися не лише сайтом “Нафтогазу”. Для оплати можна також використовувати чат-боти у Viber і Telegram: просто перейдіть за посиланнями і дотримуйтесь інструкцій.

Коли платити за газ

Не слід забувати, що при несвоєчасній оплаті газу споживачам нараховують пеню за кожний день прострочення. Щоб цього уникнути, важливо здійснювати оплату до 25 числа кожного місяця. Також, щоб уникнути переплат за газ, дуже важливо вчасно передавати показання газового лічильника — робити це потрібно щомісяця з 1 по 5 число.

Сплатити за спожитий газ тепер можна без номера особового рахунку.  
На сайті gas.ua вводьте лише свою адресу проживання і сплачуйте в один клік.  
Також не забувайте про можливість зручної оплати у чат-ботах GASUA у Viber або Telegram.
Переконайтесь самі, що вирішувати комунальні питання з нами легко!