Важлива інформація для пасажирів Укрзалізниці. Як з Дніпра доїхати до Польщі, новий розклад руху

Важлива інформація для пасажирів, що подорожуватимуть до Варшави та Любліна пересадковими поїздами Укрзалізниці. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Укрзалізницю.

З 23 червня по 31 серпня поїзди №23 Київ — Хелм, №93/94 Харків — Хелм та №120 Хелм — Дніпро курсуватимуть до/з прикордонної станції Дорохуськ. Це пов’язано з проведенням ремонтних робіт на станції Хелм у Польщі. 

Пасажири, які подорожуватимуть цими поїздами, проходитимуть прикордонно-митний контроль традиційним чином: у поїзді Укрзалізниці. Пересадка на польський поїзд до/з Варшави буде здійснюватися на станції Дорохуськ наступним чином:

Зміна 1:

Двогрупний поїзд №93/23 Харків/Київ — Дорохуськ прибуватиме на станцію Дорохуськ о 06:45, після чого у поїзді буде проходити прикордонно-митний контроль до 08:15. Пересадковий поїзд до Варшави TLK 25150 вирушатиме з Дорохуська о 08:43 (Хелм 09:31 – 09:36) та прибуватиме на станцію Варшава Всходня о 12:31.

Зміна 2:

Двогрупний поїзд №120/94 Дорохуськ — Дніпро/Харків буде доступним для посадки на станції Дорохуськ до 11:00, після чого у поїзді розпочнеться проведення контрольних операцій. Пересадковий поїзд з Варшави IC 12100 прибуватиме в Дорохуськ о 09:57 (Хелм 09:34 – 09:40), відправлення з Варшави Центральної о 06:40, Варшави Всходньої о 06:49. 

Зверніть увагу, що пересадка на станції Дорохуськ — вимушений тимчасовий крок, тож станція буде доступна лише для узгодженої пересадки між двома поїздами без можливості покинути станцію іншим видом транспорту (ця опція збережеться на станції Хелм, через яку проїжджатиме пересадковий польський поїзд). 

Польські залізничники допоможуть пасажирам здійснити пересадку з одного поїзда на інший.

Поїзди №19/20 Київ — Хелм, №119 Дніпро — Хелм, №24 Хелм — Київ курсуватимуть до станції Хелм без змін у розкладі руху. 

Прямий поїзд №67/68 Київ — Варшава — Київ змін також не зазнає. 

Ремонтні роботи триватимуть до 30 серпня. Переглянути розклад руху та придбати квитки ви можете в застосунку Укрзалізниці та на оновленому вебсайті https://booking-new.uz.gov.ua/.

Звертаємо увагу тих, хто вже хоче купити квиток!

Стартували продажі квитків на Дорохуськ.

Нагадуємо, що частина звичних для вас поїздів до/з Хелма змінює свою кінцеву станцію на Дорохуськ через ремонти на польській залізниці з 23 червня до кінця літа.

Тому якщо ви подорожуєте до Варшави або Любліна пересадковими поїздами №23 Київ — Хелм, №93/94 Харків — Хелм та №120 Хелм — Дніпро, шукайте їх у застосунку за місцем призначення "Дорохуськ". Наш застосунок підказуватиме цю опцію при пошуку Варшави Та Хелма.

У Дорохуську на час ремонтів прикордонно-митний контроль відбуватиметься у поїзді Укрзалізниці. Квитки на пересадковий польський поїзд з Дорохуська на Варшаву (через Хелм та Люблін) і у зворотному напрямку вже доступні на сайті польського перевізника.

пересадка

Нагадаємо, раніше ми писали

У Дніпрі на тиждень перекрили переїзд