Укрпошта підняла тарифи. Скільки доведеться платити в Дніпрі

З 1 липня національний поштовий оператор "Укрпошта" збільшує тарифи. Зокрема, індексує вартість послуг на відправлення по Україні в межах тарифів "Стандарт" та "Експрес" - у середньому на 5−10 грн. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на пресслужбу дежкомпанії Укрпошта.

Що стало причиною здорожчання

Серед головних причин здорожчання компанія назвала зростання цін на електроенергію, паливо та інфляцію.

Згідно з оновленими тарифами вартість відправлень "Стандарт" збільшиться у середньому на 5-9 грн. Тарифи  "Експрес" по області та в межах України зміняться в середньому на суму до 10 грн залежно від ваги відправлення. Наприклад, доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 85 грн порівняно з попередніми 75 грн – до перегляду.

Якщо відправлення до 2 кг

Зазначається, що для відправлень до 2 кг тепер вартість буде єдиною в межах країни. Згідно з тарифом "Стандарт" для відправлень до 2 кг по області вона становитиме 40 грн, по Україні – 45 грн. А для тарифу "Експрес" – 45 та 60 грн відповідно.

"Вимушено переглядаємо та індексуємо тарифи на відправлення в Україні. Ключові причини – це зростання цін на електроенергію, паливо та комунальні послуги, інфляція, а також значні руйнування інфраструктури внаслідок російських обстрілів й необхідність її відновлення. Оновлені тарифи також містять витрати на  реалізацію заходів для забезпечення безперервної роботи в умовах відсутності електроенергії, зокрема на прифронтових територіях", – йдеться у повідомлені.

Чи зміниться тариф для письмової кореспонденції

Водночас тарифи на пересилання письмової кореспонденції, послуг "Укрпошта. Документ" та міжнародних відправлень не зміняться.

В компанії підкреслили, що від початку повномасштабної війни та внаслідок окупації "Укрпошта" втратила активів та зазнала збитків на загальну суму близько 2,5 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали

Тариф на електроенергію та газ. Скільки доведеться платити з 1 липня в Дніпрі та області