В YASNO розповіли, як розетки в Дніпрі допоможуть зменшити споживання електроенергії

Важливу та корисну інформацію мешканцям Дніпра та області повідомили в компанії YASNO. Мова йде про розетки. Виявляєеться, сучасні технології дозволяють підвищити комфорт і одночасно оптимізувати енерговитрати. До таких пристроїв, зокрема, належать програмовані розетки, які можуть автоматично вмикати та вимикати домашню техніку у потрібний час. В YASNO розповіли про їх переваги та особливості використання, передає Дніповська панорама.

Принцип роботи програмованої розетки простий: її потрібно під’єднати до електроприладу та мережі, а потім налаштувати, години роботи. У цей час техніка автоматично запуститься та так само вимкнеться без жодного втручання. 

Найбільшу користь програмовані розетки приносять власникам двозонних лічильників, адже допомагають вмикати енергоємну техніку (обігрівачі, бойлер, пральну машину тощо) у години «нічного» тарифу з 23:00 до 7:00.

Проте зменшення споживання та витрат на електроенергію – це не єдина функція програмованої розетки. Вона може мати і нестандартне застосування, наприклад:

під’єднайте до розетки електрочайник або тостер, встановіть їх ранкове увімкнення, і свіжий сніданок буде готовий до вашого пробудження;
якщо підключити до програмованої розетки джерела світла, можна забезпечити правильний світловий день для мешканців акваріуму та кімнатних рослин. Також розетка стане в пригоді для систем зрошення і автоматичного поливу квітів на підвіконні;
програмована розетка допоможе за необхідності вмикати світло в оселі за відсутності господарів і тим самим створювати ефект присутності в будинку.
Замовити програмовану розетку можна у складі набору Розумний Watt від YASNO, до якого входить двозонний лічильник з послугою встановлення «під ключ». Клієнти можуть обрати найбільш оптимальний для своїх потреб тип програмованої розетки:

з добовим механічним керуванням – дозволяє налаштовувати однаковий графік роботи приладу одразу на усі дні тижня;
з тижневим електронним керуванням – така розетка допомагає встановлювати окремий графік вмикання/вимикання техніки на кожен день тижня;
з Wi-Fi керуванням – для тих, хто бажає керувати роботою техніки дистанційно через мобільний застосунок. Ця модель розетки також оснащена функцією енергомоніторингу, тому користувач може бачити скільки кіловат∙годин та на яку суму спожив електроприлад у певний час.

Нагадаємо, раніше ми писали

Росіяни вкрали емблему легендарного футбольного клубу "Дніпро" для команди із Санкт-Петербургу