Важлива заява ДТЕК. Як передати покази лічильника світла, не виходячи з дому

У сучасному світі є купа способів, аби передати покази лічальника світла, навіть не виходячи з дому, передає Дніпровська панорама.

У ДТЕК Дніпровські електромережі порадили найзручніші онлайн-сервіси для передачі показів лічильника. Кожен працює в режимі 24/7, легкий та простий у використанні.  Серед них чат-бот у Viber та Telegram, а також інші дистанційні канали.  Вчасно передані дані допоможуть клієнтам уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за реально спожиту електроенергію.

Щоб нарахування за використане світло були фактичними, а не розрахунковими, передавати покази краще це в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це допоможе оператору системи розподілу сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику – рахунки за спожиту електроенергію.

«Попри війну ДТЕК продовжує розвивати сучасні онлайн послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали для швидкої передачі показів електроенергії. Одним з найзручніших з них є чат-бот у Viber та Telegram. На сьогодні в Дніпропетровській області ним активно користуються вже понад 42 тисячі клієнтів. Сервіс функціонує в режимі 24/7. Це дійсно просто та зручно. Адже займає лічені хвилини та доступний з будь-якого смартфона чи іншого гаджету», − розповідають у компанії.

Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, необхідно:

У пошуку месенджера Viber або Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі» або перейти за прямим посиланням Viber або Telegram;
Пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);

Обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Піклуючись про клієнтів, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі підготували покрокову відео-інструкцію, як користуватися чат-ботом для передачі показів. Переглянути її можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ajkfkvBDKrs

Також передати покази можна іншими зручними способами:

Через веб-форму на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;
особистий кабінет на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі;
голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (056) 790-99-00, (066/067/063) 790-99-00 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.