Важлива заява від YASNO: найчастіші помилки при передачі показань лічильника у Дніпрі

Аби щомісяця ви отримували правильне нарахування за спожиту електроенергію, варто вчасно передавати показання, повідомляє Дніпровська порадниця. В YASNO наголосили, коли це потрібне робити.

Для цього процесу виділено 2 останні дні поточного місяця та перші 3 дні нового.

Помилки при передачі показань

  • У квартирі ніхто не живе, тому можна не передавати показання.

Ні оператор системи розподілу (ОСР), ні постачальник (YASNO) не знають, що в квартирі ніхто не користується електроенергією. Тому розрахунок її обсягів відбувається за середньодобовим споживанням на основі даних за минулі періоди. 

Щоб поставити все на свої місця, подайте ОСР заявку на припинення постачання або ж щомісяця, у зазначений вище період, передавайте одні й ті самі показання (останні зафіксовані).

  • Якщо передавати показання раніше ніж за 2 дні до кінця поточного місяця або пізніше перших 3-х днів наступного, то нарахують зайве.

ОСР приймає показання в зазначені дні, розраховує споживання за календарний місяць та передає його YASNO. Потім формується рахунок. Якщо показання лічильника передати раніше або пізніше, то ОСР розрахує дані за середньодобовим споживанням. 

  • Передані показання не враховують, тому що в особистому кабінеті відображаються зовсім інші дані до розрахунку.

Така ситуація можлива, якщо: ви випадково ввели показання менші за попередні або якщо працівники ОСР під час контрольного зняття показань лічильника зафіксували дані, які відрізняються від тих, які вносили ви.

Також, можливо, у вас встановлена АСКОЕ, яка передає споживання 1-го числа, тому розрахунок проводитиметься за цими даними. 

Тож передавайте коректні показання та не забудьте зробити це у зазначені дні.

Також раніше ми писали Auchan закриває магазини