Внаслідок удару по Дніпру обірвалось життя 19-річного Дениса

У Дніпрі внаслідок ворожого російського удару по складському приміщенню вночі на 20 травня підступно обірвалось життя молодого повного сил хлопчини. Загинув Денис Пальок, йому було лише 19 років. Йому б ще жити і жити... Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Личківську територіальну громаду. 

Як розповіла двоюрідна сестра Дениса - Анна Чихичина, хлопець загинув через пряме влучання російської ракети у складські приміщення.

"Йому було лише 19 років… У цьому віці люди тільки починають жити: будують плани, мріють, працюють заради свого майбутнього та вірять, що попереду ще ціле життя.
Денис не встиг здійснити свої мрії, не встиг по-справжньому пожити. Його життя забрала російська ракета, яка назавжди залишила нашій сім'ї невимовний біль. Надто рано. Надто боляче. Надто несправедливо", — розповіла про брата Анна.

Нагадаємо, унаслідок російської атаки на Дніпро 20 травня також загинув ще один молодий хлопець — 18-річний Дмитро Самойленко. 


Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким...

Нагадаємо, раніше ми писали

У Дніпрі внаслідок ворожого удару загинув студент 1 курсу

На Дніпропетровщині в ДТП загинув відомий дитячий тренер Вадим Ільченко