Врятуйте ваш сад: перша та найголовніша обробка по зеленому конусу

Автор українського YouTube-каналу про садові й польові роботи "Корисне TV" 7 квітня в новому навчальному ролику під назвою "Перша та найголовніша обробка саду" розповів, як, чим і коли проводити весняне оброблення плодового саду від шкідників і хвороб, повідомляє Дніпровська порадниця.

Якщо сад не обробити цим препаратом весною, то хвороби і шкідники можуть дуже пошкодити дерево, а через це буде малий і несмачний урожай, а дерево може взагалі загинути.

Перше весняне оброблення саду проводять по зеленому конусу до початку цвітіння – коли брунька відкрилася і з неї почало з'являтися листя.

Чим обробляти

Баковою сумішшю фунгіциду "Хорус" та інсектициду "Актара".

"Хорус" захистить наш садок від парші, борошнистої роси, моніліозу, а також від курчавості персика, а інсектицид "Актара" захистить від квітоїду, котрий прокидається одночасно із бруньками на деревах, а також від попелиці та інших шкідників.

Як приготувати суміш 

Для приготування бакової суміші окремо за інструкцією, вказаною на препаратах, приготуйте концентрати кожного з них, а потім влийте в ємність із 10 л теплої води і ретельно перемішайте.
Обробляти сад цією баковою сумішшю потрібно в респіраторі, рукавичках і чоботях. Також під час оброблення важливо враховувати напрямок вітру, щоб препарат не потрапляв на обличчя.

Найкраще обробку проводити, коли вітру зовсім немає.

Також раніше ми писали Вже цієї суботи: Ботанічний сад Дніпра запрошує на екскурсії та майстер-класи