“Всі дороги та мости проїзні, колапсу в місті немає” - Михайло Лисенко про ситуацію із прибиранням снігу в Дніпрі

У Дніпрі комунальники продовжують безупинно прибирати сніг. Станом на 18:00 до роботи вийшло 145 одиниць різної техніки, а саме: 91 одиниця посипкової техніки з відвалами, 12 навантажувачів, 24 одиниці мінітехніки та 18 самоскидів. Більше півтисячі двірників прибирають тротуари та зупинки громадського транспорту. За словами заступника міського голови Дніпра, колапсу в місті через сніг немає, всі дороги та мости проїзні, а запасу посипальних сумішей та палива вистачає. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

Лысенко

“Ситуація у Дніпрі повністю під контролем, ми також на звʼязку з патрульною поліцією. Ба більше, я сьогодні отримав звіт від правоохоронців щодо ДТП, які стались за останні дві доби. І я помітив, що в 60% випадків ДТП  автівки мали ще літню гуму. Тож дніпряни, сьогодні, 13 грудня, на вулиці йде сніг, будь ласка, "перевзуйтесь" на зимову гуму. Це, в першу чергу, ваша безпека. Ще додам, ми наполегливо просимо дніпрян - не полишайте ваші автівки на узбіччі та не заважайте спецтехніці працювати. Особливо це стосується тих, хто не має досвіду керування автомобілем у складних погодних умовах. Відмовтесь на певний час від водіння, аби не створювати аварійні ситуації на дорогах. Дайте можливість комунальній техніці виконати свою роботу. Тим паче, останні 7 років у Дніпрі не виникало ніяких проблем щодо прибирання доріг від снігу”, - зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

техника Днепр

Техника

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі звернулися до автовласників з проханням не виїжджати на вулиці 14 грудня.