"Я мушу знати все": Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст (фото)

Українська співачка Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст. Після завершення навчання отримала відповідний сертифікат. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст

На кадрах, опублікованих в Instagram, видно, як зірка випробовує свої сили в штучно створених надзвичайних умовах: під наглядом інструктора вона надає допомогу потерпілому і стріляє в мішень в різних положеннях.

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст

Як виявилося, Тіна Кароль долучилася до тренінгу з тактичної медицини. Він включає в себе поводження зі зброєю, практику зі стрільби, використання радіозв'язку, інженерну підготовку та бойове злагодження.

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст

Мережею шириться відео, те що я пройшла курс військової підготовки Резервіст. Ну а що тут дивного? Я громадянин України. Це мій вибір. Мій вибір Україна вже дуже давно. Це не новина. Свідомо розуміти, що відбувається, як допомогти людям і собі в надзвичайній ситуації, і ми живемо у війні. Я вирішила для себе, що я мушу знати все, - сказала вона.

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки Резервіст

Також раніше ми писали Дніпрянка Катерина Репяхова розповіла про стан Віктора Павліка після надскладної операції на серці (фото)