Як позбутися черв'яків у черешні: простий лайфхак за копійки

Багато хто з нас стикався з такою неприємністю: в ароматній і стиглій черешні, яку ви виростили на дачі або ж купили в магазині чи на базарі, виявили черв'яків. Дніпровська порадниця ділиться перевіреним лайфхаком, як позбутися їх за допомогою народного засобу, який є на кожній кухні.

Йдеться про звичайну сіль. Соловий розчин створює несприятливі умови для черв'яків і змушує їх залишити ягоди, при цьому не завдаючи шкоди самій черешні.

Як позбутися черв'яків у черешні

Крок 1: Спочатку перебираємо ягоди, видаляємо усі пошкоджені, м'яті, а також листя та плодоніжки. Це допоможе позбутися зайвих забруднень і пошкоджених частин, в яких також можуть бути шкідники.

Крок 2: Готуємо сольовий розчин. У посуд виливаємо 1 л води та додаємо 1 ст. л. солі, ретельно перемішуємо.

Крок 3: Заливаємо черешню приготованим сольовим розчином щонайменше на 30 хвилин, а краще – на 1 годину. Важливо, щоб ягоди були повністю покриті під час їхнього занурення в розчин. Сіль створить несприятливі умови для хробаків, змусивши їх залишити ягоди.

Крок 4: Через зазначений проміжок часу ретельно промиваємо черешню під проточною водою, щоб позбутися залишків солі та шкідників.

Крок 5: Після цього черешню можна вживати в їжу, заморожувати або готувати десерти.

Також ранише ми писали Як і чим підживити капусту, захистити від шкідників після висадки у відкритий ґрунт