Як у Дніпрі купити дрова через додаток «ДроваЄ»

В Україні успішно працює магазин дрів онлайн у додатку "ДроваЄ". Лісгоспи приймають онлайн замовлення від українців. У декілька кліків кожен може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму та ще й з доставкою додому. Як це зробити у Дніпрі, повідомляє Дніпровська панорама

Коли заходите в додаток, ви обираєте своє місто або населений пункт, куди вам треба доставити ці дрова або найближче лісництво, вид дрів та кількість, сайт сам показує, скільки це буде коштувати і чи є доставка.

Через додаток купувати зручніше, бо ви одразу бачите ціну і розумієте, чи вам самим треба їхати за ними чи є доставка.

Це той сайт, який дає можливість будь-якому громадянину, не залежно від того, де він знаходиться, замовити дрова найближче від того місця, де йому потрібно. Бувають випадки, коли Лісове господарство на той момент не має відповідних запасів дрів чи нема заготівлі відповідної групи, наприклад, хочуть замовити твердолистяні, а там заготовляються тільки хвойні, то сам сайт знайде найближче лісництво, де будуть дрова твердолистяної групи, які необхідні безпосередньо клієнту. І в залежності від того, як клієнт проставе – з доставкою чи без неї, бо не всі лісгоспи мають доставку, сайт також вкаже найближчий лісгосп, який має таку. 

Оптова закупівля для підприємств, наприклад, якщо потрібно понад 50 кубів дрів, здійснюється лише через тендери та аукціон, - розповів журналісту Дніпровської панорами директор філії «Петриківське лісове господарство» ДП «Ліси України» Іван Яловий. 

Щоб купити дрова через онлайн-магазин «ДроваЄ» потрібно:

  • Авторизуватися на через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.
  • Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.
  • Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.
  • Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.
  • На опалювальний сезон одна фізособа може замовити не більше 15 кубометрів дрів.

В разі, якщо об'єми більші, то це вже не з метою опалення будівлі, бо ми всі розуміємо, що мало хто живе одиноко – чоловік з дружиною, - разом 30 кубів їм цілком буде достатньо для того, щоб опалювати свою оселю. Якщо людині треба більші об'єми, то скоріш за все це вже підприємець, який має відповідно зареєструватися як ФОП та брати участь в аукціонах по реалізації деревини, - пояснює Іван Яловий.

Нагадаємо, раніше ми писали: Час утеплюватися: скільки коштують ковдри на ринках та в магазинах Дніпра (фото)