Як у Дніпрі працює надсучасний міський реабілітаційний центр

Реабілітаційний центр Дніпра залишається надпотужним хабом з допомоги військовим. Тут щоденно ставлять на ноги наших оборонців після важких поранень. З кожним пацієнтом працює мультидисциплінарна команда, яка складається з лікарів фізичної реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів, психологів, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

Один з пацієнтів центру воїн Денис. Йому 32 роки. Хлопець втратив ногу після поранення в серпні на Харківському напрямку. І вже близько 3 місяців проходить тут реабілітацію.

реабілітація

Щоденно роблю вправи, вчусь контролювати вагу свого тіла. Важко, але нічого, потроху все виходить. Зараз мав заняття з тренувальним протезом, незвичні відчуття. У центрі подобається, реабілітологи добре ставляться, підтримують, – поділився Денис.

реабілітація

Коли він повною мірою опанує тренувальний протез, вчитиметься ходити на постійному, більш професійному.

реабілітація

Денис потрапив до нас слабким. Спочатку він міг тільки лежати, потім за тиждень став на милиці. Зараз тренується ходити з протезом. Ми багато працювали над зменшенням болю в пацієнта, збільшенням амплітуди. У нашому закладі реабілітація для Дениса скоро закінчиться. Його буде направлено на протезний завод, де для Дениса будуть додатково підганяти постійний протез та навчатимуть ходити вже на ньому, – розповів асистент фізіотерапевта Микита.

реабілітація

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпро є лідером фінансування Сил оборони - Forbes