Дніпро є лідером фінансування Сил оборони - Forbes

Дніпро є лідером фінансування Сил оборони. Це вкотре підтвердило видання Forbеs, повідомляє Дніпровська панорама.

Видання Forbes проаналізувало, скільки грошей на підтримку обласних бригад ТрО виділяли обласні центри України протягом дев’яти місяців 2023 року.

Дослідження Forbes ще раз підтвердило інформацію, що саме Дніпро є лідером з допомоги оборонцям України. За їх підрахунками, Дніпро направило на оборону з 1 січня по 1 жовтня 2023 року 1,4 млрд. грн.

Водночас відмітимо, що журналісти самі визнали, що вони не брали до уваги витрати, пов'язані з видатками на заходи з мобілізаційної підготовки населення, соціальне забезпечення та лікування ветеранів, відновлення від наслідків агресії, будівництво укриттів, фінансування муніципальних формувань з охорони порядку тощо. Це притому, що 21 місто сумарно спрямувало 3,8 млрд. грн.

Для порівняння в Одесі на сили Оборони виділили 558 млн грн, у Львові – 324 млн грн, у Житомирі – 547, у Полтаві – 182 млн грн, у Луцьку – 156 млн. І це ще не найгірші показники. Так, прифронтове Запоріжжя направило свої бригаді Тро лише 11 млн грн, а Харків взагалі 0!

таблиця

таблиця

Нагадаємо, що секретар міськради Олександр Санжара раніше оприлюднив ці статті та надав докладне пояснення.  Всього за час війни Дніпро спрямував на потреби оборони понад 3,81 млрд. грн. Це більше, ніж військовий ПДФО, який за цей час надійшов.

Дніпряни за час повномасштабного вторгнення передали військовим понад 500 камер відеоспостереження, які встановлені на різних об’єктах та 6 130 м оптичних мереж. Також військові отримали від міста понад 3 500 одиниць комп’ютерної техніки. Це ноутбуки, БФП, принтери, планшети із спеціалізованим програмним забезпеченням, автоматизовані робочі місця та сервери, а також плотери.

Крім цього, воїни отримали близько 500 одиниць аудіовізуального обладнання (монітори, телевізори, проєктори тощо), близько 3 800 одиниць акумуляторів, зарядних станцій, генераторів, зарядних пристроїв, у тому числі для коптерів, та інші джерела безперебійного живлення.

Також військові отримали від дніпрян близько 5 500 одиниць мережевого, комутаційного обладнання та матеріалів: це комутатори, маршрутизатори, IP-телефони, накопичувачі, телекомунікаційні шафи, електричне обладнання тощо.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпро доправив військовим чергову партію FPV-дронів