Дніпро доправив військовим чергову партію FPV-дронів 

Дніпро продовжує забезпечувати українських оборонців необхідною технікою. Після того, як мер Борис Філатов ініціював запуск однієї з перших в країні програм підтримки вітчизняного виробництва FPV-дронів, місто вже доправило на фронт понад сотню таких БпЛА, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Нині військові отримали чергову партію цих безпілотників.

дрони на фронт Дніпро

FPV-дрони реально зараз рішають на полі бою. Їхня суть в тому, що оператор, який ним керує, безпосередньо дивиться, куди дрон летить. Можна відкоригувати або спрямувати його точніше — щоб завдати удару. Тобто в реальному часі коригується точне попадання у мішень, — наголошує військовий Іван.

Також українські воїни, яким раніше доправили такі дрони, дякують місту за системну підтримку.

дрони на фронт Дніпро

Шановні мешканці міста Дніпра. Велика подяка вам від бійців підрозділу аеророзвідки 40-го окремого стрілецького батальйону за ваш внесок і участь у пришвидшенні нашої спільної перемоги, — говорять бійці.

дрони на фронт Дніпро

Тож Дніпро — попри зміни у бюджетному законодавстві країни — продовжить і надалі закуповувати необхідні на фронті техніку, автівки та оснащення. На цьому постійно наголошує мер Борис Філатов.

дрони на фронт Дніпро

Це вже третя передача (безпосередньо FPV-дронів, — ред.). Разом із попередніми доправили вже 105 дронів. Кожен дрон може нести на собі вибухівку, здатну знищити якусь броньовану техніку — зокрема танк. Сподіваємося, що ці дрони будуть корисними у знищенні ворожої техніки та сили. І також у захисті наших хлопців — їхніх життів і здоров’я, — наголосив секретар міськради Дніпра Олександр Санжара.

Також раніше ми писали З затишного офісу - в окоп. Як успішний юрист з Дніпра відкрив бойовий рахунок свого підрозділу