Як у Дніпрі швидко передати покази лічильника за світло

Як швидко і просто передати покази лічильника за світло, - розповідає Дніпровська панорама з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.

Настав час передачі показів лічильника, – нагадують у ДТЕК Дніпровські електромережі. Зробити це найзручніше через чат-бот у Viber і Telegram. Сервіс працює 24/7 та надає можливість передавати та отримувати інформацію у зручному форматі без необхідності відвідувати офіси компанії.

Передача показів через чат-бот у Viber і Telegram займає кілька хвилин. Для того, щоб почати користуватися чат-ботом необхідно:

•       в пошуку месенджера Viber і Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі»;

•       пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);

•       обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію;

«ДТЕК продовжує розвивати сучасні онлайн-послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали для швидкої передачі показів електроенергії. Сьогодні його активними користувачами в області є 235 тисяч клієнтів. Крім показів лічильників, з його допомогою також можна отримати відповіді на найпоширеніші запитання, не виходячи з дому та у зручний для себе час, адже він працює 24/7», − підкреслили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

Передавати актуальні дані лічильників слід в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це дозволяє уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії та отримувати рахунки лише за реально використане світло.

Окрім чат-бота, передати покази можна також через інші дистанційні канали та онлайн-сервіси в ДТЕК Дніпровські електромережі. Такі як:

·                вебформа на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі, що працює без реєстрації;

·                IVR-меню контакт-центру, натиснувши «2»:

— для стаціонарних телефонів (056) 790-99-00; 0-800-301-497

— для мобільних телефонів (067/066/063) 790-99-00;

·                особистий кабінет на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі;

Нагадуємо: мешканцям Дніпропетровщини необхідно щомісяця повідомляти покази лічильника за світло. Зробити це можна за допомогою дистанційних сервісів. Передавати покази треба навіть, якщо клієнт вимушений був тимчасово залишити своє житло, та, відповідно, не використовує електроенергію — обов’язково потрібно дублювати попередній показ. Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику — рахунки за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, раніше ми писали

Хороші новини. Верховний суд поставив крапку у справі про аеропорт Дніпра