Як в Дніпрі отримати безкоштовні набори продуктів харчування для ВПО. Інструкція

Безкоштовні набори продуктів харчування для ВПО. Як і де отримати в Дніпрі. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Дніпро соціальний.  

Ми розуміємо, як це буває складно – повною мірою забезпечити свої життєві потреби та потреби близьких, якщо ти переселенець, змушений покинути домівку через воєнні дії. А якщо на додачу ще й літній вік, інвалідність або догляд за маленькою дитиною перешкоджають працевлаштуванню і пошукам житла… Тут підтримка міста потрібна категорично!

Тому відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2023 № 6-19/12 (зі змінами) було затверджено порядок надання 🛍 наборів продуктів харчування для ВПО, які мешкають у місцях тимчасового компактного проживання (МТКП, "шелтерах"), та ВПО, які перебувають у складних життєвих обставинах. Обидві категорії повинні бути зареєстровані в м. Дніпрі після 24.02.2022.

То ж отримати ці набори можуть такі ВПО:

  1. особи похилого віку;

  • особи з інвалідністю;
  • матері з дітьми;
  • інший законний представник, що супроводжує малолітню дитину, недієздатну особу або особу, дієздатність якої обмежена;
  • діти віком від 3-х до 18 років,
  • які проживають у МТКП

Особи ж, які перемістилися до Дніпра та вперше звернулися до управління соціального захисту населення за довідкою ВПО, і проживають в МТКП, але НЕ належать до вищезазначених категорій, можуть отримати набір тільки ОДНОРАЗОВО.

2. Особи у складних життєвих обставинах, а також ті, що потребують соціальної послуги кризового та екстреного втручання і обліковуються у Дніпровському міському центрі соціальних служб.

 Для отримання проднабору переселенці, які проживають у МКТП, подають відповідну заяву до управління соцзахисту населення, в якому перебувають на обліку та надають такі документи (щомісячно):

паспорт громадянина України/ посвідчення тимчасове/ постійне місце проживання;
довідка про взяття на облік ВПО, яка засвідчує реєстрацію особи після 24.02.2022 у м. Дніпрі за адресою МТКП;

 свідоцтво про народження дитини (у разі необхідності).

Набори продуктів харчування видаються ОДИН раз на місяць.

Видавання наборів вже розпочато! Близько 770 ВПО вже звернулися до управлінь для їх отримання.