Як за допомогою ножиць стимулювати ріст заміокулькаса
Заміокулькас, або "доларове дерево", – популярна кімнатна рослина, відома своєю невибагливістю. Багато хто вважає, що для активного росту їй необхідні регулярні підживлення. Однак, існують природні способи стимулювати ріст цієї рослини без використання хімічних добрив. Давайте розглянемо кілька ефективних методів. Як стимулювати рост заміокулькаса без підкормок. Який бабусин трюк із ножицями швидко змусив його випускати гілку за гілкою. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.
Необов'язково вносити купу підкормок для відновлення цвітіння кімнатної рослини. Часом вирішення цього питання набагато простіше і лежить на поверхні.
Згідно з вченнями про фен-шуй, заміокулькас може приваблювати у будинок, де росте, фінансовий потік. Саме тому мільйони людей по всій країні прагнуть поставити таку кімнатну рослину у своєму домі. Втім, якщо про “грошову магію” заміокулькаса знають майже всі, то про основні правила догляду за квіткою – дуже мало людей. Основна причина, чому рослина не цвіте, може ховатись у відсутності обрізки.
Як обрізати заміокулькас
Добрива – далеко не найулюбленіша річ для заміокулькаса. За словами експертів, ви можете рідко удобрювати рослину, але вона від цього гірше рости не стане. А ось відсутність такої важливої процедури, як обрізка, майже у 100% випадків призведе до значного погіршення розвитку рослини. Отже, для відновлення цвітіння знавці радять провести обрізку заміокулькаса.
Експерти пояснили, як правильно обрізати кімнатний заміокулькас для відновлення цвітіння
Для обрізки використовуйте гострі ножиці або ніж, який потрібно обробляти спиртом після кожного третього зрізу. Для початку позбудьтесь від усіх сухих і старих гілок, а також від тих гілочок, які повільно ростуть. Якщо пагони тягнуться у неправильному напрямку, їх також потрібно обрізати. Після потрібно обробити місця зрізів розчином на основі активованого вугілля, аби там не розвивались інфекції.
У яку пору року краще за все обрізати заміокулькас
За словами експертів, найкращим часом для обрізки рослини стане весна або літо, коли квітка перебуває у фазі росту. Так воно легше перенесе стрес, адже зможе активувати на загоєння ран усі свої сили – на відміну від того періоду, коли знаходиться у стані спокою. Крім того, важливо не обрізати гілки повністю, аби не пошкодити кореневу систему заміокулькаса.