Які чоловічі імена притягують щастя, удачу та гроші

Кожен з батьків старається своїй дитині обрати ім'я красиве та, щоб було до душі.Досить часто від вибору імені для дитини залежить її доля та щасливе життя. Принаймні, у цьому нас переконують численні наукові дослідження та опитування. Наприклад, вчені визначили, що чоловіків з коротким іменем частіше призначають на найвищі посади в компаніях, а хлопців з милозвучним іменем часто виганяють з університетів за прогули. Розповідаємо, які чоловічі імена притягують щастя та успіх.

Які чоловічі імена притягують щастя

Олександр, Олексій та Анатолій

Олександр, Олексій та Анатолій – це три найщасливіших імені, які очолюють рейтинг успішних імен. Чоловіки із цими іменами мають сильну енергетику, фізично розвинені та активні. Також природа наділила їх неабияким інтелектом, вони блискавично приймають переважно правильні рішення. Ці чоловіки мають міцний дух і сталеві нерви, з легкістю долають будь-які перешкоди на своєму шляху. Вони впевнено та легко йдуть до здійснення своїх мрій.

Іван

Його ім’я означає «подарунок Божий», тому не дивно, що чоловіка все життя оберігає сильний янгол-охоронець від неприємностей. Іван чесний, порядний та неквапливий, що дозволяє йому завжди приймати правильні рішення. Тому він досягає небувалих успіхів у житті і ніщо не затьмарює його щастя.

Микола

Власники цього імені дуже щасливі та успішні люди. За ними завжди йде удача, оскільки вони наділені позитивною енергетикою. Цей чоловік дуже комунікабельний, тому легко знаходить з усіма спільну мову, що допомагає йому з успіхом виходити з будь-яких життєвих труднощів.

Олег і Михайло

Цим чоловікам завжди посміхається удача, бо вони мають сильних янголів-охоронців. Тому вони ніколи не потрапляють у складні життєві ситуації. Навпаки, чоловіки завжди ідуть правильним та легким шляхом.

муж1

Джерело - ТСН