Заплатив 400, продав за 2 тисячі. Секонд-хенди заборонили вхід підліткам (фото)

Такі нововведення у деяких магазинах секондів. Зокрема, у Луцьку підліткам заборонили заходити до деяких магазинів без супроводу дорослих. Оголошення з попереджувальною інформацією розмістили при вході, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Волинську службу новин.

Офіційна причина – у школах почалося навчання, а учні прогулюють його у магазинах «секонду».

Адміністрація луцького магазину вживаного одягу та взуття «Євромарка. Мода на вагу» ухвалила рішення заборонити вхід дітям до 16-ти років у будні дні до 14 години без супроводу дорослих. Таке правило діє у всіх магазинах цієї мережі по місту.

Та, вочевидь, таким чином магазини вирішили попередити перепродаж одягу, яким займаються школярі.

Адже є можливість дешево придбати гарну річ, а згодом реалізувати її на платформах онлайн-оголошень удвічі, а то й утричі дорожче. Тож, у більшості випадків, підлітки й створюють неабиякий ажіотаж у день завозу товару в «секондах». 

Журналісти ВСН стали свідками того, як хлопця, віком 14 років, не пустили до магазину. Мовляв, приходь з батьками. На його відповідь, що зараз канікули, продавчиня відмовила: читай табличку, у нас такі правила.

евромаркет секонд

Артем (так звати хлопця, якого не пустили до магазину) розповів журналістам волинського видання, що почав відвідувати секонд-хенди рік тому та спочатку не переслідував мету «заробити гроші». 

Я знав, що на секонді можна купити брендові речі за копійки, тож спочатку купував для себе. Одного разу знайшов кросівки «Найк» в гарному стані та вартістю 500 доларів на офіційному сайті.

Заплатив за них тоді близько 400 гривень. Показав знайомому, який і перекупив кросівки у мене за 2 тисячі гривень.

Тоді у Артема і з'явилася ідея перепродавати речі, куплені в «секондах». Спершу реалізовував через сайт «ОЛХ», а потім об'єднався з однокласницями та створив групу у «Телеграм» та «Вайбер»:

Завжди актуальні спортивні бренди. Їх купують найбільше. Націнку робив в залежності від стану речей: на деяких 50 гривень, а є й такі, що на 1000 гривень. Бувало, що знаходив вінтажні речі, але в поганому стані, тоді заносив у ательє, а це також витрати.

Артем розповів, що дійсно були ситуації, коли пропускав уроки через походи на «секонд»:

У кожному магазині - інший день завозу, і здебільшого, о 8 ранку. Так і виходило, що перші уроки пропускав, адже найкращі речі тільки з самого відкриття і можна «вицепити», пізніше просто немає сенсу йти.

Артем також прокоментував можливість травмуватися у боротьбі за брендові речі, каже: бувало й таке:

евромаркет секондй=1

Моєму другові навіть ніс колись вправляли після закупів. Такі сутички тільки в день завозу бувають, зразу видно людей-перекупів, які хочуть заробити. Згрібають все, штовхають. Не дивляться навіть, що ми ще фактично діти.

Хлопець радіє, що не всі магазини вживаних речей у Луцьку прийняли рішення не пускати школярів у будні та до обіду без дорослих.

Джерело

Нагадаємо, раніше ми писали

Квест "Знайди м'ясо": як відомі виробники економлять на пельменях