Зовсім невибагливі та вдячні. Кімнатні квіти, які не люблять полив та сонце

Хочете завести кімнатні рослини, але не маєте багато часу на догляд за ними? Не біда! Існують чудові види, які не потребують рясного поливу та яскравого освітлення, й чудово себе почувають навіть у затінених куточках вашої оселі. Яким квітам віддати перевагу, про це розповість Дніпровська порадниця 

1. Сансевієрія (тещин язик):

Ця витривала рослина відома своєю невибагливістю. Їй достатньо помірного поливу раз на 10-14 днів, а також вона чудово переносить тінь. Сансевієрія не лише прикрасить ваш інтер'єр, але й очистить повітря від шкідливих речовин.

 сенси
2. Заміокулькас замиолистний:

Ця тропічна красуня також не потребує частого поливу. Їй цілком вистачить вологи раз на 2-3 тижні. Заміокулькас чудово себе почуває в тіні та півтіні, а його блискуче темно-зелене листя стане елегантним доповненням до будь-якого інтер'єру.

3. Фікус Бенджаміна:

Цей популярний вид фікуса також невибагливий у догляді. Йому достатньо помірного поливу раз на 7-10 днів, а також він може рости як на сонці, так і в тіні. Фікус Бенджаміна має різні сорти з строкатим або однотонним листям, що дає можливість підібрати рослину на будь-який смак.

4. Папороть:

Ці ніжні зелені рослини чудово себе почувають у вологому середовищі та тіні. Їх рекомендується поливати 2-3 рази на тиждень, а також обприскувати з пульверизатора. Папороті не лише красиві, але й зволожують повітря в кімнаті.

дифен

5. Диффенбахія:

Ця екзотична рослина з строкатим листям також не потребує рясного поливу. Їй достатньо вологи раз на 7-10 днів, а також вона може рости як на сонці, так і в півтіні. Диффенбахія - отруйна рослина, тому її слід розміщувати в недоступному для дітей та тварин місці.

Це лише декілька прикладів кімнатних квітів, які не потребують рясного поливу та яскравого освітлення. Вибираючи рослини для своєї домівки, важливо враховувати умови освітлення та ваш догляд, щоб ваші зелені друзі радували вас красою та пишністю протягом довгих років.