61-ша сесія Дніпровської міськради: підсумки засідання

23 вересня в Дніпрі відбулася 61-ша сесія міської ради. За підсумками засідання депутати ухвалили низку важливих рішень щодо життєдіяльності міста, передусім це бюджетні питання та питання соціально-економічного розвитку.

Так, внесено зміни до низки муніципальних програм, затверджено плани розвитку лікувальних установ, які підпорядковуються департаменту охорони здоров’я населення міськради.

Зокрема, йшлося про заходи упровадження ефективної структури управління КНП «МП № 4»: закупівля відеоцистоскопа, доукомплектування робочих місць комп’ютерами, створення сучасного кол-центру на базі реєстратури. Оновлення устаткування відбудеться і в інших медустановах: міських поліклініках № 2, 6, 1, а також лікарнях № 2, 12 і пологовому будинку № 1.

«Прийняли до комунальної власності гуртожиток по вул. Любарського, 90. Мешканці зверталися до міськради з цим питанням. Відтепер вони зможуть приватизувати свої кімнати в цьому гуртожитку.

Окрім того, затвердили список із понад 270 адміністративних послуг, які надаються у ЦНАПі. А також проголосували технічне питання, а саме: за проханням ЦВК включили смт Авіаторське до Шевченківського району. Фактично воно і так прийняте до території міста, але юридичного закріплення за районом не було», – зазначив секретар міськради Олександр Санжара.

Також затвердили приватизацію понад 40 нежитлових об’єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності, ухвалили понад 300 земельних питань (передача земельних ділянок у власність громадян, в оренду, дозволи на розроблення землеустрою).