Чим більше зробиш для своєї землі, тим краще будуть жити наші діти

Чужих дітей не буває: депутати та муніципальні полісмени організували для дітей Дніпра благодійну екскурсію на острів Хортиця

Днями депутати, громадські діячі, представники поліції організували благодійну екскурсію для підлітків, які з різних причин потрапили в складну життєву ситуацію. Діти відвідали острів Хортиця, що у Запоріжжі. Подорож до колиски запорозького козацтва на Дніпрі – це не лише нові, яскраві враження для підлітків. Така екскурсія – ще й чудовий приклад патріотичного виховання підростаючого покоління українців. «Наші пращури вважали, що чим більше корисного вони зроблять на своїй рідній землі для свого народу, тим краще будуть жити їх діти. І сьогодні у кожного з вас є можливість довести і собі, і всім, хто в вас вірить, що краще майбутнє у вас попереду, і воно буде щасливим. Бо ми як діти наших богів допомагаємо їм творити лад на нашій богом даній Землі. А боги допомагають тому, хто бореться за своє життя і живе у злагоді зі своїм родом», - повідомив екскурсовод. 

Екскурсію присвятили історії Хортиці ще з незапам'ятних часів. Зокрема і періоду українського козацтва, коли острів був колискою Запорізької Січі. «Враховуючи свій досвід к роботі з такими дітьми, ми розуміємо, що саме така система патріотичного виховання дає дуже позитивні результати. Діти починають змінюватися на очах. У них виникає бажання вчитися, розвиватися, і просто радіти життю!» - каже Владиміра Федо, старший інспектор Новокодацького відділу поліції зі справ дітей. Підлітки з задоволенням слухали розповідь про історію та культуру України та милувалися краєвидами.

1.jpg

«Аби дитина росла доброю, вона має бути щасливою. І кому, як не нам, дорослим людям, це під силу зробити. І саме від наших дій залежить, яке майбутнє буде у цих дітей», - зазначила Катерина Гопайца депутат Шевченківської районної у місті Дніпро ради. 

«Чужих дітей не буває! Це не просто слова, це заклик до всього суспільства об'єднати свої зусилля заради наших дітей. Перш за все стати їм друзями, допомогти їм адаптуватися в соціумі, та направити їх енергію в правильне річище», – наголосила Надія Святун, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка. Активну участь в цій подорожі взяли і працівники КП «Муніципальна поліція». Поліцейські з задоволенням спілкувалися з підлітками, розповідали історії зі свого життя, давали прості життєві поради. Вони також закликали своїх юних друзів старанно вчитися, щоб згодом приєднатися до дружньої і сильної команди муніципальної поліції.

Після цікавої екскурсії дітей пригостили смачною їжею та солодощами. Веселий настрій, чудові враження і дружня атмосфера – з такими відчуттями хлопці та дівчата поверталися до дому. На згадку про яскраві вихідні підліткам подарували традиційні українські сувеніри.

Дякуємо за організацію благодійної екскурсії:
- Народному депутату України Андрієві Денисенко;
- Помічнику-консультанту на громадських засадах народного депутата Денисенка А. С. Надії Святун;
- Депутату Шевченківській районної у місті Дніпро ради Катерині Гопайца;
- Екскурсоводу Світовіту Пашнику. 

Дякуємо за співпрацю:
- Дніпропетровському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровської області;
- Управлінню державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровської області;
- Управлінню превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровської області;
- Окрема подяка - КП «Муніципальна поліція»