Чисте Дніпро: як у місті слідкують за чистотою фонтанів

У Дніпрі 13 фонтанів, які обслуговує комунальне підприємство «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» міськради. Двічі на місяць бригади КП планово миють фонтани.

За словами головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антона Андрієнка, додатково кожного дня зранку перед увімкненням фонтанів машиністи теж прибирають сміття, яке там опинилося за вечір.

IMG_7262

«Серед сміття, яке опиняється у фонтанах - пляшки, пластикова тара, недопалки від цигарок тощо. Під час планового миття спускається уся вода з фонтану, і комунальники за допомогою сучасної спецтехніки очищають його від позеленінь», - розповів під час виїзної прес-конференції 31 серпня Антон Андрієнко.

Цього дня проходить планове миття фонтану «Сцена», що біля театру ім. Шевченка. 

IMG_7226

«Зараз чищення фонтанів відбувається набагато швидше і якісніше, оскільки місто придбало спеціальну потужну спецтехніку. Також маємо машину, яка миє за допомогою гарячого пару, а це в рази якісніша робота. Проблема засмічення саме цього фонтану «Сцена» у тому, що тут поруч багато магазинів і трапляються несумлінні містяни, які кидають пляшки від випитого, хоча поруч два великих сміттєвих баки. Утім, за останній час смітити стали все ж менше. Отож, вдячні тим дніпрянам, які доносять сміття до урн», - сказав машиніст КП «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» Олександр Ільїн. 

Дніпрянка Ольга схвалює підтримку фонтанів у чистоті.

IMG_7209

«Проходячи повз, часто спостерігаю, як комунальники чистять фонтани. Це правильно, адже приємно, коли там чисто і вода не смердить. А от ті, хто навмисно кидають туди сміття, дуже обурюють», - наголосила жінка.

Мешканка міста пані Тетяна вдячна комунальним службам за підтримку чистоти: «Велике спасибі комунальникам за їхню нелегку щоденну працю. Під палючим сонцем чистять фонтани, щоб були охайними. Треба, щоб усі мешканці і гості міста це цінували. А чи найкраща вдячність – просто не смітити».

Дніпрянин Сергій Петрович теж позитивно ставиться до наведення чистоти у фонтанах: «Якщо люди не будуть смітити, і комунальникам буде менше роботи. Це ж відомо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».