Гурт Bahroma виступить в Дніпрі вже в цю суботу

Тур в підтримку нового альбому "ДІМ" охоплює всі великі міста північного сходу України. Концерт у Дніпрі відбудеться 25 листопада у Music Hall Poplavok.

"Їм властиве рідкісна для пострадянського простору якість - інтелігентність", - говорить Святослав Вакарчук.

"Ці пісні хочеться наспівувати", - коментує Ренарс Кауперс, лідер латвійського гурту BrainStorm.

"Надія вітчизняного поп-року", - пишуть про них ELLE Україна.

Гурт Bahroma з'явився у 2009 році. Їх дебютний кліп "Надовго" спродюсував учасник культового українського колективу Океан Ельзи Мілош Єліч. Відео потрапило в ротацію багатьох музичних каналів. У 2011 році Bahroma стали фіналістами українського відбіркового туру "Євробачення". Перший альбом гурту побачив світ в 2014 році. З того моменту музиканти активно розвиваються. За 8 років творчості Bahroma встигли виступити на всіх головних фестивалях України, грали на одній сцені з Good Charlotte, Hurts, BrainStorm, Океан Ельзи, Ляпіс Трубецькой, а їх сингл "На глибині" став саундтреком до серіалу "Київ вдень і вночі".

Музична історія фронтмена Bahroma Романа Бахарєва почалася в місті Торез Донецької області. Там музикант співав у своєму першому гурті "Криков нет". Пізніше він переїхав до Києва і отримав диплом вокаліста та викладача вокалу в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв. З 2009 року і до цього дня Роман є беззмінним лідером гурту Bahroma.

Сьогодні Роман Бахарєв не тільки пише музику, а й є офіційним представником ЮНІСЕФ в Україні. Одного разу Ромі запропонували кинути рок-гурт і співати в дуеті з Настею Каменських, але він відмовився.

У листопаді гурт Bahroma презентує новий альбом "ДОМ". Він стане четвертим студійним лонгплеєм музикантів. Робота над ним розпочалася рік тому, під час європейського туру колективу.

"У нашому європейському турі ми відвідали Нідерланди, Німеччину, Бельгію, Чехію та Польщу. За цей час я написав вірші для кількох нових пісень. Повернувшись до Києва, ми орендували будинок, щоб продовжити роботу над новим матеріалом. Першим синглом з майбутнього альбому стала пісня "Камінь". Відео на сингл нам допомогла зняти команда Like This Film. Запис альбому "ДОМ" проходила на кількох студіях: DYNAMIKA music, ISTOK studio, Lipkyzvukozapys. Це був період ретельного пошуку звучання, гармонії і потрібної лірики ", - коментує вокаліст гурту Роман Бахарєв.