Клієнтські простори у Дніпрі продовжують працювати у звичайному режимі

З початку повномасштабної війни на території України  фахівці 104.ua Клієнтських просторів у Дніпрі надали більше 10 тис. консультацій. Близько 20% з них було проведено під час візиту дніпрян безпосередньо до Клієнтських просторів, решта – в телефонному режимі.

Персональні менеджери 104.ua надають комплексні консультації споживачам щодо порядку виконання реконструкції та приєднання до газових мереж, укладання договорів на розподіл газу, здійснення перерахунків за послуги з газопостачання, підбору та встановлення газового обладнання.

«104.ua Клієнтський простір – це універсальна точка взаємодії жителів Дніпра та Дніпровського району з фахівцями АТ «Дніпрогаз». - розповідає менеджер з регіонального розвитку 104.ua Юлія Півень. - Ми дбаємо, щоб у цей нелегкий час наші клієнти могли отримати якісні послуги та сплатити за них зручно та безпечно».

Нагадуємо, що мешканці Дніпра та Дніпровського району мають можливість передати показання лічильника, завантажити рахунки та сплатити за розподіл газу дистанційно, у зручний час та зі зручного місяця за допомогою онлайн-сервісів на вибір:

«Дніпрогаз» дякує усім клієнтам, які розраховуються за доставку газу вчасно та в повному обсязі та просить за можливості здійснювати розрахунки за розподіл згідно чинного законодавства, а саме до 20 числа щомісяця.

Сплачуючи комунальні послуги, ви допомагаєте підтримувати економічний фронт України. Разом переможемо!