«Шахтар» здобув гучну перемогу у матчі з львів'янами

З джерела Bookmaker Ratings стало відомо, що у поєдинку 6-го туру УПЛ донецький «Шахтар» приймав «Львів». Оранжево-чорні розгромили суперника з рахунком 5:1.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 4-й хвилині.  Тітці прострілив з лівого флангу, на ближнього не замкнув Дентіньо, проте з відскоком в зону перед воротарського впорався Коваленко.  Незабаром Маркос Антоніо подвоїв перевагу «гірників».

До 18-ї хвилини гості пропустили ще двічі - відзначилися Дентіньо і Коваленко.  На 25-й хвилині у складі «Львова» точним ударом відзначився Шина. Крапку в цьому поєдинку після перерви поставив Соломон.

Чемпіонат України.  6-й тур

«Шахтар» - ФК «Львів» - 5: 1 (4: 1)

Голи: Коваленко, 4 (1: 0), Маркос Антоніо, 9 (2: 0), Дентіньо, 16 (3: 0), Коваленко, 18 (4: 0), Шина, 25 (4: 1), Соломон,  49 (5: 1).