Потужна магнітна буря на три дні накриє Землю: як пережити метеоудар

У четвер, 25 квітня, Землю накриває магнітна буря. Вона триватиме три дні (до 27 квітня включно) і має стати останньою в цьому місяці. Про це свідчать дані Центру прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США та ресурсу Meteoagent, повідомляє Дніпровська порадниця. 

У зазначений період очікується сонячна активність із К-індексом 4 (жовтий рівень), що відповідає сильній бурі, яка може впливати на самопочуття метеочутливих людей.
Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності – К-індексом – за шкалою від 2 до 9. Що вищий К-індекс, то сильніша буря та її наслідки та вплив на людей і техніку.

магнітна буря 25-27 квітня

Як відомо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.
Люди, які страждають від метеозалежності (а таких на Землі чимало), в цей період можуть відчувати погіршення самопочуття. Те саме стосується літніх людей, вагітних та людей із хронічними захворюваннями. Часто під час магнітних бури вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому та безсоння.

Як пережити магнітні бурі

  • Необхідно частіше бувати на свіжому повітрі.
  • Варто провітрювати кімнату, дотримуватися режиму сну, а перед ним (та/або вранці) приймати контрастний душ.
  • Щодо раціону: треба відмовитись від жирної їжі, натомість збільшивши вживання свіжих овочів та фруктів
  • Слід відмовитись від алкоголю, а каву – замінити трав’яним чаєм.

Також раніше ми писали Секрети дзеркальної дати 24.04.2024: як залучити удачу та кохання