Томчук продовжує боротися з корупційними схемами

Оксана Томчук: «Свої обіцянки виборцям щодо повернення у комунальну власність громади незаконно відчудженого майна ми виконаємо». Про це депутат Дніпропетровської обласної ради Оксана Томчук заявила в ефірі 9-го телеканалу.

«Ми пам’ятаємо ті часи, коли «все навколо громадське, все навколо моє», а майно громади абсолютно ототожнювалося з представниками правлячої на той момент еліти. – сказала Томчук. ˜– Схеми, які були задіяні при виведенні майна з власності місцевих громад, абсолютно безглузді та «топорні». Це говорить про те, що у людей було відчуття повної безкарності, і ніхто особливо не приховувався. Крім питання повернути майно у власність, треба знайти ще тих людей, які причетні до цього. Тобто мова йде про кримінальні провадження. Ми зробимо це», – запевнила депутат. 

На останньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, членом якої є Оксана Томчук, серед інших важливих питань, було прийнято рішення щодо подачі позовної заяви від імені Дніпропетровської обласної Ради до деяких товариств з обмеженою відповідальністю, які ще в 2009 році незаконно заволоділи нерухомим майном, що перебувало у власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, а саме "Казармою" в с. Старі Кодаки, площею1361,8 кв. м., розташованою на земельній ділянці площею 428 кв .м. Ці "Казарми" було відчуджено без відповідного рішення Дніпропетровської облради, а грошові кошти до Ради не надходили.

«Ми підготували своїми силами всі матеріали, позовні заяви і запропонували депутатським комісіям облради нас підтримати. Погодили питання з юридичною службою облради, – розказала в ефірі телеканалу Оксана Томчук. – Я сподіваюся, що у нас будуть результативні засідання, і ми зможемо повернути до комунальної власності громад ті об’єкти, які вибули за абсолютно шахрайськими схемами». 

Оксана Томчук відзначила, що вона разом із іншими депутатами комісії буде супроводжувати ці справи: «У нас є потужні адвокати, які готові цим займатися абсолютно безкоштовно, обласній раді це нічого не буде коштувати. Для мене особисто ситуація з незаконним відчудженням майна неприйнятна. І ми будемо робити все до тих пір, поки доб’ємося його повернення у комунальну власність громад», - зазначила депутат обласної ради.