АТБ повертається у Херсон! Першим відкривається магазин на Миколаївському Шосе

Найбільша за багатьма показниками торговельна мережа України у непростий воєнний час фактично стала форпостом продовольчої безпеки країни.  Знайомі кожному з нас супермаркети АТБ були одними з перших, які навесні відновили свою роботу на щойно звільнених територіях Київської, Харківської, Чернігівської та Сумської областей. Тож не дивно, що й тепер цей соціально орієнтований бізнес якнайшвидше повертається до деокупованого Херсону. 

Соціальні мережі швидко облетіло коротке відео, на якому вантажівка АТБ буквально одразу після звільнення прибуває у це старовинне місто. Неймовірний ажіотаж навколо цієї фури у день звільнення Херсону показав, наскільки городяни скучили за нормальним, цивілізованим життям та добре знайомими і близькими речами.. 

Наразі на вулицях міста Херсон містяни вже побачили не одну фуру компанії АТБ, бо до відкриття тут готуються три магазини мережі. 

атб3

Після проведення робіт по відновленню, перший маркет АТБ вже відкрив двері для херсонців у неділю 20 листопада. Розташований він на вул. Миколаївське Шосе, 30б.

Сотні містян із задоволенням прийшли на відкриття улюбленого магазину із широким асортиментом гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності. 

Згідно планів компанії, ще два магазини мережі АТБ відновлять роботу трохи згодом наступного тижня. Йдеться про АТБ на вул. Гвардійської Херсонської дивізії, 22а та Людвіка Заменгофа, 1, корпус 2А. 

Й це лише початок. Компанія докладає максимум зусиль, щоб у найкоротші терміни усунути всі пошкодження та підготувати нові магазини до роботи. Адже це є одним з факторів, які допомагають людям повернутися до мирного життя, нарешті отримати до власного столу якісні товари за розумними цінами.

атб2

Навіть втративши (було зруйновано чи потрапило на тимчасово окуповані території) чималу кількість магазинів та надсучасні розподільчі центри, компанія ще у перші дні війни перейшла на посилений режим роботи 24/7 та продовжила виконувати свою основну соціальну місію — безперебійно забезпечувати мільйони громадян свіжими продуктами. Станом на сьогоднішній день, на звільнених від російських окупантів українських територіях АТБ вже відновила діяльність понад 100 своїх магазинів. 

Як патріотичний бізнес, АТБ підтримує мешканців щойно деокупованих територій . Одразу після підняття українського прапора над Куп'янськом Харківської області АТБ зібрала та безкоштовно передала його мешканцям тисячу продуктових наборів. 

атб

Тепер допомога від АТБ прибула й на Херсонщину. Мешканці Снігурівки, мабуть, вперше за багато місяців безкоштовно отримали свіжі продукти (макарони, консерви, чай, кава, цукор, вода очищена, олія, крупи, солодощі) та найнеобхідніші для побуту товари. У цей населений пункт вже доставлено тисячу таких гуманітарних пакетів. 

Нагадаймо,  АТБ протягом всієї війни надає всебічну підтримку українським захисникам, медичним закладам країни, волонтерським організаціям, вимушеним переселенцям, постраждалим від ракетних ударів тощо. Загальна сума гуманітарної допомоги вже перевищила 200 мільйонів гривень. 

photo_2022-11-20_11-11-03

Окрім того, лише за останній місяць в рамках загальнонаціональної програми підтримки ЗСУ в магазинах АТБ було зібрано та передано українським захисникам більше 300 тон життєво важливих товарів. Таке єднання українців навколо допомоги українським захисникам стало ще одним важливим кроком на шляху до нашої спільної перемоги.

Тримаймо стрій й віримо у перемогу! 

Вся Україна буде звільнена!