Борис Філатов: двоє чиновників мерії Дніпра отримали догани за неналежну підготовку до опалювального сезону

У Дніпрі триває опалювальний сезон. Ситуація з подачею тепла у місті нині є кращою, ніж у попередні роки. Однак подекуди несвоєчасна підготовка та відсутність спілкування чиновників мерії з містянами все ж призводить до проблем. Так, за незлагоджений зворотній зв’язок із громадою міста директор департаменту гуманітарної політики міськради Ксенія Сушко та директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко отримали догани. Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час інспекції систем теплопостачання 28 листопада.
«Вони відповідають не лише за ситуацію з подачею тепла у школи, дитсадки, будинки. Вони персонально відповідають за комунікацію з містянами. Виходить, що багатьом значно простіше достукатися до мера у соцмережі або додзвонитися до приймальні, ніж отримати чітку відповідь працівників мерії про те, що у них відбувається», – зазначив Борис Філатов.
За словами очільника міста, дніпровці із розумінням ставляться до робіт, які проводить мерія, адже через застарілі мережі аварії під час опалювального сезону – не рідкість. Однак відповідальні працівники повинні говорити про проблеми з людьми особисто й на місцях. Зокрема, чітко інформувати про терміни виконання робіт. Борис Філатов також додав, що в рамках реформи децентралізації міська влада Дніпра проводить у місті чималу кількість ремонтів, зокрема, інфраструктурних об’єктів.