Бронювання від мобілізації: у "Дії" з'являється нова послуга

Мобільний застосунок “Дія” отримає новий сервіс - бронювання від мобілізації. Відповідну ініціативу підтримав Уряд постановою. На першому етапі забронювати своїх співробітників онлайн зможуть критично важливі підприємства та компанії, які працюють на потреби Сил оборони. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на телеграм-канал міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Якщо бізнес чи державний орган має право на бронювання, керівник через портал “Дія” подасть списки працівників та засвідчить електронним підписом заяву. Потім йде перевірка по реєстрах: чи працює людина офіційно, чи є про неї відомості в “Оберегу”. 

Якщо інформація збігається, то працівник отримає бронь. Федоров підсумував, що процедура займатиме не більше однієї години. Після подання всіх документів керівник отримає відповідь про бронювання або навпаки відмову на порталі “Дія”. Також буде можливість отримати паперове підтвердження.

Також раніше ми писали Пільги за кредитом для військових. Дніпрянам розповіли, що треба знати про свої права і обов’язки