Житлову субсидію перерахують через здорожчання світла: пояснення від ПФУ

У зв’язку із зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують. Відповідно до постанови уряду від 06.08.2014 Nº 409 розмір субсидії розраховується як різниця між сумою оплати за ЖКП та обов’язкового платежу. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.

Так, з 1 червня оплата за комунальні послуги збільшиться у зв’язку із зростанням тарифу на світло, йдеться у поясненні Пенсійного фонду.

Зазначається, що обов’язковий платіж визначається шляхом ділення сукупного доходу всіх членів домогосподарства за два квартали на кількість місяців, за які враховані доходи. Також враховується обов’язковий відсоток платежу за ЖКП (частка доходу) для домогосподарства ( обчислюється за спеціальною формулою).

У зв’язку із зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують

У ПФУ для прикладу підрахували, що сім’я з трьох осіб (працююча мати із щомісячним доходом 9200 грн та двоє неповнолітніх дітей) після перерахунку додатково отримає до субсидії 218,4 грн.

Водночас у Пенсійному фонді нагадали, що житлова субсидія розраховується індивідуально для кожного домогосподарства з урахування переліку та вартості ЖКП та кількості членів домогосподарства.

Також раніше ми писали Як в Дніпрі оформити лікарняний дистанційно: покрокова інструкція