Цьогоріч у Дніпрі відремонтували понад 300 аварійних житлових будинків, - черговий по місту 

У Дніпрі продовжують ремонтувати аварійні будинки ЖКГ. Нині активні роботи тривають по вул. Театральній, 5-А. Там оновлюють цоколь та вимощення. Будинку вже понад 70 років і відтоді такі роботи не проводили жодного разу. Місцеві мешканці звернулись на прийом до міського голови з проханням провести необхідні роботи, бо після рясних дощів підвал цього будинку затоплювало. Про це повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ

ремонт будинківремонт будинків

Після обстеження вирішили провести комплексний ремонт вимощення разом з цоколем. Нині працівники підрядної організації закінчують виконувати роботи з улаштування. Зрештою це дозволить перешкодити потраплянню вологи до підвального приміщення та запобігти руйнації фундаменту. Крім цього, тут оновлюють і аварійний ґанок, аби мешканці безпечно могли заходити та виходити з будинку. Усі роботи тут завершать за 4 дні. Усього цьогоріч ми виконали аварійні ремонти у трьох сотнях будинків: у 90 відремонтували покрівлю, у 56 – електрику, у 14 – сантехніку. Також провели ремонти підʼїздів та замінили вікна у 89 будинках, у 29 зробили вимощення та ще у 5 відремонтували міжпанельні шви, – прокоментував директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер, який 17 листопада є черговим по місту. 


ремонт будинківремонт будинків

Він також перевірив готовність до надзвичайних ситуацій пункту незламності за адресою: вул. Академіка Янгеля, 2. Це ліцей № 120. За словами його директорки Любові Рудник, там нині все готове, аби приймати відвідувачів. 

Наше приміщення розраховано на понад 60 осіб. У пункті завжди є черговий, який веде запис відвідувачів та стежить за порядком. Тут все розділено на зони: місце для дітей, для відвідувачів з тваринами, окрема кімната матері та дитини. Є туалет, – прокоментувала Любов Рудник. 

Це приміщення є також найпростішим укриттям для всіх охочих, адже діти цієї школи нині навчаються в іншій. 

«Цей пункт незламності, і одночасно укриття, має і запас питної та технічної води, окремо побачив генератор, який завжди на готові, є медикаменти та куточок для медичного працівника, подовжувачі, електрочайник, обігрівач. Також є примусова вентиляція, система сповіщення та пожежна сигналізація», – підсумував Сергій Файфер.

черговий3черговий2черговий1черговий

Нагадаємо, раніше ми писали, що мер Дніпра Філатов розповів про результати зустрічі з мером Мілана.