ЦВК оголосила, коли починається передвиборча кампанія

Центральна виборча комісія України оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня.

Відповідну постанову ЦВК прийняла 27 грудня на своєму засіданні.

Верховна Рада України 26 листопада призначила чергові вибори президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

“Отже, комісія оголосила з 31 грудня 2018 року про початок виборчого процесу чергових виборів президента України”, – зазначили у ЦВК.

Комісія, серед іншого, затвердила орієнтовний план роботи на перше півріччя 2019 року, а сама виборча кампанія триватиме 90 днів.

З 31 грудня 2018 по 3 лютого 2019 року включно ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти.

До 8 лютого 2019 року включно має відбутись реєстрація кандидатів. Після цього ЦВК оголосить перелік претендентів на пост глави держави.

Кандидат в президенти повинен бути громадянином України, що досяг 35-річного віку, володіти державною мовою і проживати в Україні протягом останніх 10 років до дня виборів.

Джерело: Українська правда

Напомним, ранее мы писали На трассе Днепр-Запорожье водителя за слова «в Москве дороги чистят лучше, мало не закопали» Уникальный водитель: под Днепром маршрутчик не берет денег с пассажиров Жители Днепра и области могут мгновенно вызвать полицию  В Днепре запустили удлиненный маршрут троллейбуса № 5 — с остановкой на автовокзале Как в Днепре будет ездить транспорт на Новый год и Рождество: достоверная информация  Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram.