Дніпро знайшов альтернативне фінансування для новорічних ялинок

У Дніпрі встановлять новорічні ялинки, не витрачаючи кошти з міського бюджету. Новорічні красуні з'являться на різних локаціях міста вже до Різдва, 25 грудня, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

Зокрема, ялинки з'являться у сквері «Прибережний», у сквері імені Олександра Усачова та біля центрального входу в парк ім. Т. Г. Шевченка. Також новорічні символи будуть у районах міста.

Санжара

Цього року вирішили робити свято для містян. Багато вимушених переселенців, які мешкають у Дніпрі, є родичами військовослужбовців. І ми би хотіли, аби і вони відчували свято. Його можна створювати і не коштом державного чи міського бюджету. На встановлення ялинок не буде витрачено жодних коштів з бюджету громади Дніпра. Їх облаштують або коштом благодійників, або силами працівників комунальних підприємств у вільний від роботи час, – зазначив секретар міської ради Олександр Санжара.

Він також додав, що до процесу створення у місті новорічного настрою долучаться й представники бізнесу:

Представники бізнесу встановлюватимуть ялинки на різних локаціях у місті, зокрема й на Катеринославському бульварі. Хочемо, аби Новий рік, Різдво пройшли у місті зі святковим настроєм. Водночас нагадуємо містянам про заходи безпеки. Під час повітряних тривог – перебувати в укриттях.

Нагадаємо, раніше ми писали: Руде волосся і веснянки. У Дніпрі та області розшукують 14-річного Олександра Швеця

Дніпро виділить понад мільярд гривень на підтримку захисників України в 2024 році